KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17144538
nr 1714 4538
Imre Antonyi
(f. 1932), Sverige
Komposition. Signerad. Blandteknik, bildmått: 25x21 cm, yttermått inklusive ram: 42x35 cm
Imre Antonyi, svensk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 juli 2025
kl 20:22:54
27/7 22:41:43